Hama uRage Illuminated Gaming 113729

Mechanické
Konektor
USB

• , zakúpené v Alza.sk

• Pekné vstavanie (rozmery)
    • Podsvietená
    • USB port
    • Tichá
    • SK layout
    • Podsvietenie po okrajoch
    • Podsvietenie je príjemné, netahá oči
    • 3x farby podsvietenia
    • Hama :)
    • Materiál na ktorom vidno odtlačky (mastnotu)
    • SK a CZ jazyk je už rozložený na klácesnicí (niesu pribalené osobitne klávesy š,č,ž,ť a pod.)
    • V určitých uhloch slabšie vidno podsvietenie

Klávesnica sama o sebe je príjemná, za tú cenu, nečakajte profi, ale ani šrot. Je tichá, podsvietená, a je na USB port čiže žiadne nutné výmeny bateriek ;-) Nevýhodou je mastnota ktorú vidno na klávesnici kvôli jej materiálu.Ďalšou vecou, čo ma prekvapila, bolo že chýbali klávesi na SK a CZ, ale je to všetko spolu, na jednej klávese (aj ř aj ť) ale to nevadí :) Je to hráčska klávesnica tak uvidíme čo vydrží. Ale Odporúčam. Zatial splnila čo som čakal :)

• rýchle doručenie na predajňu komunikácia cez SMS
    • asi nič

som spokojný

• , zakúpené v TPD.sk

• krásne podsvietená klávesnica

Pretože pracujem aj večer a moj zrak je už slabši chcel som vyskušať podsvietenu klavesnicu klavesnica splnila moje očakavanie nie len že je krásne podsvietená je aj ticha.

Typ rozhraní
Mechanické
Konektor
USB

• gamingová klávesnica ideálna pre FPS-, RTS-, RPG- a MMO hry
  • precízne údery pre extrémne rýchle ovládanie a vysokú reaktivitu
  • integrovaná podložka pod zápästie pre väčšie pohodlie
  • Night-Vision-Mode: podsvietené klávesy. Plná koncentrácia na protivníka na bojisku – nemusíte hľadať klávesy v tme
  • podsvietenie klávesov v troch farbách (modrá, červená, ružová), možnosť vypnutia
  • 3-Colored-Illuminating-Effect: možnosť zapnutia alebo vypnutia svetelného efektu v troch farbách (modrá, červená, ružová)
  • Anti-Ghosting Effekt: bez zámky, možnosť používania viacerých kláves súčasne

• rozmery: 50 x 4 x 21 cm
  • farba: čierna

• Je podsvietena
    • Je ticha
    • ja vhodná pre začinajúcich hráčov
    • Vôbec nič

• , zakúpené v Alza.sk

• Pekné vstavanie (rozmery)
    • Podsvietená
    • USB port
    • Tichá
    • SK layout
    • Podsvietenie po okrajoch
    • Podsvietenie je príjemné, netahá oči
    • 3x farby podsvietenia
    • Hama :)
    • Materiál na ktorom vidno odtlačky (mastnotu)
    • V určitých uhloch slabšie vidno podsvietenie

• rýchle doručenie na predajňu komunikácia cez SMS
    • asi nič

som spokojný

• Pekné podsvietená aj kraje klávesnice
    • 3 farby (modrá,červená,ružová)
    • multimedalne tlačidlá.
    • celkom tichá.
    • Perfetká klávesnica nie je jej čo vytknúť.

Určiťe odporúčam , milo ma prekvapila za tú cenu.

• , zakúpené v TPD.sk

• krásne podsvietená klávesnica