A4Tech Bloody B120

Konektor
USB

Som velmi spokojny

• , zakúpené v ciernydrak.sk

• - veľmi dlhý kábel (1,8 m)
    • - štyri plastové čierne klávesy vemeniteľné za pogumované v balení

• moznost bud cervene klavesy WASD alebo klasicke cierne
    • ochranny kabel
    • dost hlucna klavesnica
    • vzdy svieti znacka Bloody

za tu cenu som velmi spokojny...mam od tej firmy aj mys takze aspon mi to ladi...neodporucam len tym ktory chcu tichu klavesnicu, ma od nej daleko :)

Typ rozhraní
Počet multimediálnych kláves
Mechanické
Konektor
USB

Klávesnica A4Tech Bloody B120 herná, podsvietená, USB, čierna má atraktívny vodeodolný dizajn so štýlovým červeným podsvietením s možnosťou regulácie intenzity jasu.

Herné klávesy WSAD a šípky sú totiž farebne odlíšené a opatrené nekĺzavým gumovým povrchom pre maximálnu kontrolu nad hrou.

Klávesnica A4tech B120 má okrem štandardných znakov tiež 7 multimediálnych kláves.

Bez nutnosti inštalácie špeciálnych programov si tak priamo pomocou klávesnice zmeníte hlasitosť, zastavíte či znovu spustíte prehrávanie alebo zapnete vyhľadávač.

Parametre a špecifikácie:

Drôtová

Farebne odlíšené šípky a klávesy WSAD

Červené podsvietenie 7 multifunkčných klávesov

• Farba: čierna
  • Rozmery: 45,8 x 18,0 x 3,7 cm
  • Hmotnosť: 1694g

Som velmi spokojny

• Atraktíny design Farebné odlíšenie kláves WSAD Pogumovaný povrch hráčskych kláves Možnosť vypnutia tlačitla Windows Vysoká citlivosť, nízka odozva Vodeodolnosť Intenzitu LED podsvietenia je možne nastaviť v 5 stupňoch AUTO/TURBO režim umožní hráčom mať zapnutú trvalo vybrantú klávesu - napr. streľba

Zobraziť video recenziu

• - velmi sa pacila mojmu rocnemu synovi
    • - male klavesy, casto dochadza k preklepom
    • - hlucna
    • - jedno z najcastejsie pouzivanych tlacidiel Enter zacalo blbnut po 6tich mesiacoch (registruje 2 stlacenia pri jednom)
    • - velmi slabe podsvietenie aj pri jeho zvyseni na maximum
    • - pokial clovek neovlada strojopis tak je velmi obtiazne az nemozne vidiet na symboly na klavesach z ostrejsich uhlov (bez ohladu na to ci su podsvietene)

Po nieco vyse 6 mesiacoch skoncila v kosi. Clovek by cakal pri 20tich eurach aspon rok. Tych 6 mesiacov bolo utrpenie, hlavne ked je clovek unaveny a opre sa do stolicky tak nevidi na to ake klavesy stlaca. Akurat ten USB kabel na pripojenie vyzeral celkom kvalitne. Skoda ho na taku klavesnicu.

• Stale funguje bez problémovou aj po 2 rokoch každodenného používania.Cena,podsvietenie
    • Trošku hlučna

Odporúčam kupit nesklame vás.

• pekny jednoduchy vzhlad bez zbytocnych klavesov naviac
    • cez program Key Dominator moznost naprogramovat makro klavesy
    • klavesnica nieje moc velka
    • pekne cervene podsvietenie bez presvitu, ktore nerusi a v noci je dostatocne citatelne
    • samostatne tlacidlo na blokovanie win tlacidla
    • vymenitelne pogumovane tlacidla
    • pise sa na nej super bez preklepov, vyska klaves je tak akurat
    • opletany kabel + zlatena koncovka
    • po 2 mesiacoch pouzivania maju klavesy priblizne rovnaky odpor
    • gumene membrany maju slusnu kvalitu a prijemny stisk, pocitam, ze sa tak rychlo "nevychodia"
    • najlepsia membranova klavesnica aku som mal a to som ich vyskusal pozehnane :)
    • podsvietenie loga Bloody sa neda vypnut (izolacna paska to vyriesila, paska ma uplne rovnaku farbu ako klavesnica preto nieje vidiet, ze znak bloody je vobec prelepeny)
    • pogumovane tlacidla su hrozne a zaroven narusaju pekny vhlad klavesnice
    • klavesy by mohli byt tichsie ale nieje to nic hrozne
    • mezernik je ale velmi hlucny (je pocut pruzinku, ktora "vystreli" mezernik do povodnej polohy po stlaceni)
    • klavesnica nema 1,69kg ako sa pise v specifikacii, ma 770g a bolo by super ak by mala aspon 1kg ale po stole moc neklze takze to nieje tak hrozne, gumove nozicky su celkom fajn

za tu cenu je to skvela klavesnica ktoru odporucam vsetkymi desiatimi :)
    su aj drachsie membranove klavesnice, ktore sa cenou priblizuju mechanickym ale nedajte sa osalit cenou, je to jedna z najlepsich membranovych klavesnic na trhu...

• , zakúpené v ciernydrak.sk

• - veľmi dlhý kábel (1,8 m)
    • - štyri plastové čierne klávesy vemeniteľné za pogumované v balení

• vzdy svieti znacka Bloody

• Dizajn
    • Prevedenie
    • "3" na numerickej klávesnici ide tažščie stlačiť

Za málo penazí veľa muziky

• , zakúpené v HEJ.sk

• všetko

Som veľmi spokojný. Klávesnica je super.

• odozva kláves
    • klasické rozloženie kláves (dlhý ľavý SHIFT, dlhý BACKSPACE, veľký ENTER)
    • tiché písanie
    • vyššia hmotnosť (dobre drží na stole)
    • príjemné podsvietenie
    • spodná hrana môže prekážať niekomu s menšou rukou
    • medzerník je zasadený trošku do ľavej strany, ale to si možno veľa ľudí ani neuvedomí

Musím povedať, že za tú cenu sa klávesnica naozaj oplatí. Odozva kláves je nadpriemerná a pripomína cherry MX spínače, pričom je naozaj tichučká a je radosť na nej písať (a hrať). Nemá zbytočné makro klávesy a je naozaj kompaktná, pričom je dostatočne ťažká a vďaka pogumovaným nôžkam drží na stole ako pribitá. Trošku netypicky je osadený medzerník - viac na ľavej strane, ale pri hraní je aspoň lepšie poruke. Spodná hrana je trochu nešťasne spracovaná, človeku s menšou rukou môžu prekážať výrezy na ľavej strane (WSAD hranie). No prinajhoršom sa to dá vyriešiť nejakou izopáskou.
    Podsvietenie je výborné a neťahá oči.
    Za tú cenu som takú kvalitu naozaj nečakal. Prešiel som si klávesnicami ako Logitech G15, Microsoft Sidewinder X4, Zowie Celeritas (mechanická) a musím povedať, že B120 je naozaj nadpriemer.