A4Tech X7 G800V

Garantovaný nákup z TonerPartner

Do 3 dní • 1 variant2,94 €94 % • 953 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 792 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 85 585 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,3 €99 % • 1 442 recenziíĎalšie informácie

Lokalizácia
české
Počet multimediálnych kláves
Mechanické

• Rychla klavesnica,multimedialna,macra a rozne vychytavky..
    • Dobre sa na nej pise,pogumovane tlacitka sa daju nahmatat ked ma clovek nasadene okuliare virtualnej reality-niektore hry sa mi lepsie hraju s klavesnicou a myskou ako ovladacmi VR..
    • Moja najoblubenejsia klavesnica,je aj vodeodolna!!!
    • Hodne tlacitok a funkcii..
    • Pridavne klavesy G1-G16,profily,programovatelne tlacitka..No proste super..

Niektore verzie G800MU maju aj HUB USB,a pridavne konektory na mik(c) rofon a sluchatka- tato verzia G800V ho nema..Takisto nahradne klavesy WSAD +sipky + SK klavesnica a diakritika popripade nahradne tlacitka na vymenu napr.diakritiky by boli super..Klavesnica ma trochu vyssiu cenu tak aspom tlacitka mohli pridat..Tiez by bol super priesvitny platovy kryt proti prachu ako mavali davnejsie klavesnice.A ak by mala podsvietenie klavesov to uz by bola Super-Deluxe..Je tam hodne veci na vylepsenie aby si mohli viac ziskat zakaznika/zakaznikov..Mam dojem ze uz sa nevyraba a len sa dopredavaju skladove zasoby..

• , zakúpené v Alza.sk

• Pre mna unikatne vhodne umiestnenie makro klaves (G5-G10)
    • Paci sa mi SW pre nastavenie volitelnych klaves.
    • Uvital by som moznost volby vymenit pogumovane WSAD za standardne tlacitka.
    • Nizky skoln klavesnice aj na postavenych nozickach.

Hladal som klavesnicu ktora by ponukla mulimedialne tlacitka - minimalne teda volume +/- a mute.
    Zaroven ma napadlo ze nejake programovatelne klavesy by tiez neboli na skodu.
    Standartne klavesy su vysoke co niekomu moze vadit ale ja pamatam na obdobie kedy ine na trhu neboli a nevadi mi to.
    Tato klavesnica ponukla to co som hladal.Skoda ze nie je v baleni aj nahrada pogumovanych klaves za klasicke WSAD.
    Pogumovane klavesy su pri sebe tesnejsie a stale sa mi stava ze pri pisani nestlacam len jednu.
    Pri hrach to samozrejme nevadi ale ak chcete zareagovat pohotovo v chate tak to trochu nastve.
    SW klavesnice ponuka bohate monosti nasavenia od kliknutia mysou cez spustanie programov az po makra.
    Mimoriadne som spokojny s klavesamy pod medzernikom.
    Hravam World of Tanks a toto su klavesy co sa mi hodia tam kde su.
    Obaval som sa ci nebudu vysoko aby som ich omylom nestlacal pri pouziti medzerniku ,ale nie je to ziaden problem.
    Nizky sklon klavesnice som vyriesil dodatocnym podlozenim.
    Za tuto cenu som s nakupom spokojny.Podobne rozlozenie klaves v dostupnej cene som nikde nenasiel.Po dvoch tyzdnoch som si radsej objednal este jeden kus do zalohy.
    Klavesnicu urcite odporucam.

• pekne prevedenie klavesnice
    • zlozite programovanie, keby niekto vedel ako sa jednoduhsie programuju makra, prosim o videoinfo

celkom v pohode, len mi chybaju podsvietene tlacidla a nahradne klavesy

Typ rozhraní
káblové
Herné
Lokalizácia
české
Počet multimediálnych kláves
Mechanické

herná klávesnica • membránové spínače • vysokoprofilové klávesy • CZ rozloženie • USB pripojenie • 1,5 m kábel • 15 programovateľných klávesov • vodoodolné vyhotovenie • podložka pod ruky • zvýraznené smerové klávesy • možnosť zablokovania klávesu WIN • kompatibilná s OS Windows

Na sklade • 1 variant1,99 €98 % • 12 057 recenziíĎalšie informácie

• Rychla klavesnica,multimedialna,macra a rozne vychytavky..
    • Moja najoblubenejsia klavesnica,je aj vodeodolna!!!
    • Hodne tlacitok a funkcii..
    • Pridavne klavesy G1-G16,profily,programovatelne tlacitka..No proste super..

• , zakúpené v Alza.sk

• Pre mna unikatne vhodne umiestnenie makro klaves (G5-G10)
    • Paci sa mi SW pre nastavenie volitelnych klaves.
    • Uvital by som moznost volby vymenit pogumovane WSAD za standardne tlacitka.
    • Nizky skoln klavesnice aj na postavenych nozickach.

Zaroven ma napadlo ze nejake programovatelne klavesy by tiez neboli na skodu.
    Mimoriadne som spokojny s klavesamy pod medzernikom.
    Hravam World of Tanks a toto su klavesy co sa mi hodia tam kde su.
    Nizky sklon klavesnice som vyriesil dodatocnym podlozenim.
    Klavesnicu urcite odporucam.

• pekne prevedenie klavesnice

celkom v pohode, len mi chybaju podsvietene tlacidla a nahradne klavesy

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Alza.sk

• Vyborna klavesnica pre gamerov. Syn je z nej nadseny a co je hlavne ani rozliata kola jej nevadi.
    • Trochu horsie sa na nej pise lego ASDF gombiky su cervene a ked svietite stolnou lampou tak tazsie clovek trafi.

Hracska klavesnica. Prezije stravovaci a pitni rezim pocas hrania.