Canyon CNS-HKB02CS 0 recenzií
Káblová klávesnica v čiernom prevedení Canyon CNS-HKB02CS je ideálnou voľbou pre váš pracovný stôl. S pevným pripojením a tichými klávesmi, táto klávesnica prinesie svieži... Celý popis
18,74 €
Doprava 5 €, Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.. Vždy niečo navyše Kúpiť cez Heureku Kúpiť
Canyon CNS-HKB02CS
Odporúčané ponuky (1) Canyon CNS-HKB02CS 98% (1 773×)Na sklade 1 ocenenie
Canyon HKB-20, klávesnica, USB, séria Velvet Tread - tichá 104 kláv, 13 multimed., štíhla, čierna, SK/CZ CNS-HKB02-CS
Canyon HKB-20, klávesnica, USB, séria Velvet Tread - tichá 104 kláv, 13 multimed., štíhla, čierna, SK/CZ CNS-HKB02-CS
Najlacnejšie ponuky (5) Canyon CNS-HKB02CS 4 211 recenzií Do 3 dní 1 ocenenie
Canyon HKB-20, klávesnica, USB, séria Velvet Tread, 104 kláv, 13 multimed., tichá, štíhla, čierna, SK/CZ CNS-HKB02-CS
Canyon HKB-20, klávesnica, USB, séria Velvet Tread, 104 kláv, 13 multimed., tichá, štíhla, čierna, SK/CZ CNS-HKB02-CS
100% (1 459×)Na sklade 1 ocenenie
Canyon HKB-20, klávesnica, USB, séria Velvet Tread - tichá 104 kláv, 13 multimed., štíhla, čierna, SK/CZ CNS-HKB02-CS
Canyon HKB-20, klávesnica, USB, séria Velvet Tread - tichá 104 kláv, 13 multimed., štíhla, čierna, SK/CZ CNS-HKB02-CS
97% (2 146×)Na sklade 1 ocenenie
Canyon HKB-20, klávesnica, USB, séria Velvet Tread - tichá 104 kláv, 13 multimed., štíhla, čierna, SK/CZ CNS-HKB02-CS
Canyon HKB-20, klávesnica, USB, séria Velvet Tread - tichá 104 kláv, 13 multimed., štíhla, čierna, SK/CZ CNS-HKB02-CS
98% (4 141×)Na sklade 1 ocenenie
Canyon HKB-20, klávesnica, USB, séria Velvet Tread - tichá 104 kláv, 13 multimed., štíhla, čierna, SK/CZ CNS-HKB02-CS
Canyon HKB-20, klávesnica, USB, séria Velvet Tread - tichá 104 kláv, 13 multimed., štíhla, čierna, SK/CZ CNS-HKB02-CS
89% (904×)Na sklade 1 ocenenie
CANYON drátová klávesnice HKB-20, 105 kláves,tichá a tenká,velvet serie, CZ/SK layout, černá (CNS-HKB02-CS)
CANYON drátová klávesnice HKB-20, 105 kláves,tichá a tenká,velvet serie, CZ/SK layout, černá (CNS-HKB02-CS)
Recenzie (0) Canyon CNS-HKB02CS Hodnotenia produktu Canyon CNS-HKB02CS
Zatiaľ žiadne recenzie K tomuto produktu zatiaľ nikto recenziu nepridal. Buďte prvý a pomôžte ostatným s výberom.
Popis produktu Káblová klávesnica v čiernom prevedení Canyon CNS-HKB02CS je ideálnou voľbou pre váš pracovný stôl. S pevným pripojením a tichými klávesmi, táto klávesnica prinesie svieži vzhľad do vášho pracovného prostredia. Jej štíhly ergonomický tvar sa perfektne zmestí na váš pracovný stôl a umožňuje pohodlné písanie. Navyše, klávesnica je vybavená 13 multimediálnymi tlačidlami, ktoré vám umožnia rýchlo ovládať rôzne funkcie ako prehliadač, mediálny prehrávač, nastavenie zvuku a podobne.
98% (1 773×)Na sklade 1 ocenenie
Canyon HKB-20, klávesnica, USB, séria Velvet Tread - tichá 104 kláv, 13 multimed., štíhla, čierna, SK/CZ CNS-HKB02-CS
Canyon HKB-20, klávesnica, USB, séria Velvet Tread - tichá 104 kláv, 13 multimed., štíhla, čierna, SK/CZ CNS-HKB02-CS
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.
Poradňa Canyon CNS-HKB02CS
{"Obľúbené kategórie":[["Filtre k objektívom","https://filtre-k-objektivom.heureka.sk/"],["Ochranné fólie na mobilné telefóny","https://ochranne-folie-pre-mobilne-telefony.heureka.sk/"],["Riad do mikrovlnnej rúry","https://riady-do-mikrovlnnej-rury.heureka.sk/"],["Cereálie a müsli","https://cerealie-musli.heureka.sk/"],["Brúsky na nože","https://brusky-na-noze.heureka.sk/"],["Turfy adidas","https://kopacky.heureka.sk/f:6577:104378;6585:112776/"],["Karty kvarteto","https://kartove-hry.heureka.sk/f:6107:114526/"],["Čierne šaty","https://damske-saty.heureka.sk/f:20489:479141/"],["Zelené podsedlové dečky","https://podsedlove-decky.heureka.sk/f:19144:13716977/"],["Ohrevné vstavané zásuvky","https://ohrevne-zasuvky.heureka.sk/f:39355:39766270/"]],"Vybrané značky":[["Klávesnice Adder","https://klavesnice.heureka.sk/f:1853:494385/"],["Klávesnice Logo","https://klavesnice.heureka.sk/f:1853:417821/"],["Klávesnice FiiO","https://klavesnice.heureka.sk/f:1853:45933386/"],["Klávesnice DISPEL","https://klavesnice.heureka.sk/f:1853:47791329/"],["Klávesnice Savio","https://klavesnice.heureka.sk/f:1853:8873516/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Ako vybrať vlasec alebo oceľové lanko?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-vlasec-alebo-ocelove-lanko-c3044-19663/"],["Ako vybrať balančnú podložku?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-balancnu-podlozku-c2902-20424/"],["Ako vybrať farbu na vlasy?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-farbu-na-vlasy-c1634-19609/"]],"Vybrané produkty":[["Ravensburger Ledové království Sestry navždy 2v1 2 x 24 dielov","https://puzzle.heureka.sk/ravensburger-ledove-kralovstvi-sestry-navzdy-2v1-2-x-24-dielov/"],["Wilson Soft PLAY","https://volejbalove-lopty.heureka.sk/wilson-soft-play/"],["Lamart LT0012 zástěra 60X80cm","https://zastery.heureka.sk/lamart-lt0012-zastera-60x80cm/"],["Finis FOAM PULL BUOY","https://plavecke-dosky.heureka.sk/finis-foam-pull-buoy/"],["Orion Pracher na koberce prútený","https://prachovky.heureka.sk/orion-pracher-na-koberce-pruteny/"],["Gaira 709024 drevený","https://motyliky.heureka.sk/gaira-709024-dreveny/"],["Chlapčenská kravata pásikavá 7","https://kravaty.heureka.sk/chlapcenska-kravata-pasikava-7_3/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}