Connect It CI-388

• pekný dizajn, dobrá pre hráčov, dobrá cena
    • zatiaľ sme žiadne nenašli

syn si ju vybral, tak som mu splnila sen

• , zakúpené v Alza.sk

• Podstvietenie, výhodné pre gamera, hlavne keď hráte v noci.
    • Pomer cena/kvalita.
    • Ledky na dolnej časti svietia trochu do očí, ale máte tam ruky, takže v poriadku.
    • Inak som už na nič nenarazil.

Pomer cena/kvalita, veci od CONNECT IT pekne vyzerajú.
    V návode nie je napísané, čo znamená, keď svieti Caps Lock na červeno. Mimochodom je to "Windows Key: Lock" keď stlačíte Fn+Win.. Klávesnicu používam skoro len na hranie hier, kde potrebujem mať najnižšiu možnú odozvu.. Dá sa vybrať napr. zelená na deň a trochu tmavšia červená na večer/noc..

Klávesnicu vrelo doporučujem, programovateľné klávesy fungujú dobre, klávesy nie sú hlučné, dá sa na nej pohodlne písať.. Proste má všetko, čo dobrá klávesnica potrebuje... Pochvala pre CONNECT IT za tento krásny výtvor. Klávesy sú príjemné na dotyk, klávesnica ako sama je veľmi ľahká ale jej mohutný tvar Vám dá dobrý pocit...

Typ rozhraní
slovenské
Mechanické

Klasické rozloženie kláves

USB 2.0 port

Multimediálne funkcie cez klávesu "" Fn "" Programovateľné klávesy pomocou priloženého SW

Profily pre rôzne aplikácie

Dĺžka kábla: 180 cm

Červené a zelené podsvietenie kláves

SK rozloženie kláves

• Farba: čierna
  • Kompatibilita: Operačný systém Windows 95/98/ME/2000/NT/XP/Vista/7/8 Rozhranie: USB 1.1 a vyšší

...

• Lacna
    • Rozne funkcie
    • Klucenka
    • Usporiadanie klaves
    • Ked prepnem na cervene podsvietenie, svieti moc slabo
    • Silne LED na opierke

Potreboval som len klavesnicu s podsvietenim, tak som bol raz v alze a mali tam vystaveny tento kusok a je pomerne lacna tak som si ju hned kupil. Mam ju uz asi 10ty-11sty den a este som si poriadne nezvykol na tie specialne tlacitka ktore vlastne ani nepouzivam. Akurat ked chcem stlacit CTRL alebo SHIFT tak stlacim vzdy to specialne tlacitko na kraji (G5, G4...) Postupom casu si ale dufam zvyknem. Ledky cez klavesy svietia fajn len ak je nastavena zelena farba. Cervena svieti dost slabo. Ale co sa tyka opierky pre zapastia na tejto klavesnici (myslim tie casti co svietia). Tak tie mi az biju do oci. Musel som tieto svietiace casti prelepit. Stale som nezistil preco svieti kontrolka na cerveno ked mam vypnuty CAPS LOCK. Ma doslova hracsky dizajn a za tu cenu je to proste fajn klavesnica :) Nemozem sa stazovat. Pokial chcete podsvietenu klavesnicu a nebudu vam vadit tie makro tlacidla tak smelo :) Hlucna je asi tak ako moja byvala klavesnica ktora mala asi 8-9 rokov a nerusi ma to takze ani neviem posudit ci je hlucna alebo nie.

• Design
    • Svieti
    • Prestalo fungovať delete.
    • Pravá šípka sa zasekáva v spodne polohe.
    • Písmeno "a" pri hrach občasne vynecháva.
    • Vidno na nej špinu.

Mam k nej aj mysku kolečko posuva 3 riadky dole a a 2 hore
    nepoužitelné na web stránky.
    U mňa problémy nastali cca 2 roky po kúpe.
    U kamaráta 3 mesiace po kúpe.(tak isto kúpil set klav+mys)
    ZA MŇA NEKUPOVAŤ!!!

• , zakúpené v SHARK.sk

• pekný dizajn, dobrá pre hráčov, dobrá cena
    • zatiaľ sme žiadne nenašli

syn si ju vybral, tak som mu splnila sen

• , zakúpené v Alza.sk

• Podstvietenie, výhodné pre gamera, hlavne keď hráte v noci.
    • Pomer cena/kvalita.
    • Inak som už na nič nenarazil.

Pomer cena/kvalita, veci od CONNECT IT pekne vyzerajú.

• Veľa zákazníkov hľadá cenovo dostupnú a podsvietenú klávesnicu s multimediálnymi funkciami, často aj so slovenským rozlo...

Zobraziť celú recenziu na digitalportal.sk

• Tichá prevádzka
    • Dizajn klávesnice
    • Prijateľná cena
    • Podsvietenie kláves
    • Slovenské rozloženie
    • Menej prehľadný softvér
    • Prehodené farby v softvéri

Oceňujeme jednoduché nastavenie funkcii v softvéri klávesnice, zaujímavý dizajn a tichú prevádzku. Za cenu okolo 25 eur je k dispozícii aj podsvietenie v dvoch farbách, 1,8 metrov dlhý kábel s pozláteným USB konektorom či slovenské rozloženie kláves. Pre ekologicky zmýšľajúcich je tiež výhodou automatické zhasnutie podsvietenia po piatich minútach nečinnosti kláves, čím sa šetrí elektrická energia. Dá sa klávesnici niečo vyčítať? Azda len málo prehľadný softvér, v ktorom sme sa dlhšie orientovali a tiež prehodené nastavenie v tomto softvéri - keď chceme aby bolo podsvietenie klávesnice zelené treba zvoliť „Red“ alebo opačne.

• , zakúpené v Alza.sk

• pekná, veľmi dobre sa na nej píše
    • /

super

• , zakúpené v Alza.sk

• Výborná herná klavesnica.
    • Nevedel som si prvé dva dni naňu zvyknúť ale jeto uš dobre.

Výborná klavesnica.
    +Bonusové tlačítka napr: Macro atď
    +Podsvietenie 2 farbách , červenej a zelenej , ajkeď mohli byť viac farby aspoň ešte modrá.
    Tento produkt som si vybral pretože sa mi vzhľadovo páčil + cena je priemerná.
    Produkt sa používa veľmi dobre.
    Prečo áno pretože za cca 28€ sa táto klávesnica oplatí , je výborná pre hráčov/hráčky.

• vyborny
    • yiadne