Connect It CI-80

ok

• lacna, SK verzia,

lacna klavesnica ktora plni svoj ucel

• nefunkčný

Kúpila som si klávesnicu,ktorú som vyskúšala na 2 notebookoch a je nefunkčná. Bola na ňu dobrá cena,ale nikdy viac.

Typ rozhraní

• nizke F klavesy

ok

• lacna, SK verzia,

lacna klavesnica ktora plni svoj ucel

• lacna,jednoducha,funkcna na stolovom pc aj na notebooku
    • nic

vykon-cena pomer

• nefunkčný

• , zakúpené v Alza.sk

presne splna to co som od klavesnice ocakaval

jednoduchá ale dostatočná

• , zakúpené v Alza.sk

• Na bežné použitie za super cenu

Pre nenáročných a bežnu prácu možno odporučiť

• , zakúpené v Alza.sk

• Dobra SK klavesnica, to co som chcel.
    • Ma truchu male klucove klavesy F1-F12.

Celkovo ok.

• , zakúpené v Alza.sk

• Čierny povrch, slovenské polepky na klávesách, nízka cena.
    • Komplikovaná inštalácia vo WinXP.

Nezľaknite sa pomerne zdĺhavej inštalácie klávesnice pod Window XP. Použil som ju ako náhradu za pokazenú PS/2 klávesnicu, tak pri pripojení tejto novej sa nainštalovali USB drajvery. Avšak bola ich spústa a mal som dojem, že každý akoby inštaloval dvakrát, čiže celkovo to odhadujem na 8 inštalácii. Po tejto tortúre však už klávesnica pracovala bez problémov.

• Cena/výkon.
    • Zatial som nič neobjavil.

Myslím si že za tie peniaze je to veľmi výhodná kúpa.