Genius GX Gaming Scorpion K20 31310471104

Počet multimediálnych kláves
Mechanické

Ocenenie

Produkt roku 2016 - Top v kategórii

Hráčska klávesnica GX Gaming Scorpion K20 zaujme hráčov podsvietením v 7 farbách pomocou LED diód a umožňuje 4 režimy podsvietenia od statického po pulzné.

Scorpion K20 má multimediálne klávesové zkratky a protišmykovú povrchovu úpravu kláves, s konštrukciou znížujúcou únavu a zvyšujúcou komfort počas dlhých hráčskych zapasov.

Nastaviteľná rýchlosť opakovaní.
* Klávesnica Scorpion K20 umožňuje vyladiť rýchlosť opakovaní medzi 21/30/62 znakov za sekundu kliknutím Fn + F1 / F2 / F3.

Podsvietenie s nastavením jasu.
* 4 režimy v 7 farbách s nastaviteľnou intenzitou jasu (100% / 60% / pulzujúce).
* plné podsvietenie LED diodami, ktoré vám umožňujú hráť v akomkoľvek prostredí.

Multimediálne Funkčné klávesy.
* v hornej časti klávesnice uľahčujú prístup k médiam, pre pohodlné ovládanie hlasitosti a prehrávania médii, prepínanie medzi hráčskym režimom / normálnym režimom. Klávesové zkratky a multimediálne klávesy vám umožnia ovládať prehrávač médii v hre.

Ultra-odolné klávesy
* špeciálna konštrukcia kláves poskytuje tvrdší, ešte istejší pocit stláčenia tlačidiel, a má hladký zvuk cvaknutia pri každom stlačení tlačidla.
* poskytuje vysokú odolnosť, až 10 milión klikov.
Je vhodná pre intenzívnych hráčov.

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Žiadna

• Podesvietenie
    • Celkovo dizajn
    • Pismena slovenskej klavesnice [ja pouzivam anglicku

Super klavesnica nemam s nou problem, vyborna na hry aj na pisanie

• Cena/kvalita

• kvalitna
    • lacna
    • pekna
    • modre podsvietenie na bokoch svieti do oci

vyborna klavesnica za super cenu az na do bocne podsvietenie ktore taha oci a nemuselo by tam byt, ale klavesy sa dobre stlacaju a zevraj aj dlho vydrzia, takze uvidime

• Multimediálne klávesy
    • Rozmery
    • Veľký Enter aj Shift
    • Prijateľná cena
    • Funkcia vypnutia tlačidla win. (napr. pri hraní hier)
    • Jednoduchší dizajn bez (pre niekoho) zbytočných programovateľných kláves
    • Písmenká je dostatočne vidno cez deň aj bez podsvietenia
    • Podsvietené logo Genius
    • Väčšina materiálov je matná
    • Klávesy sú príjemne na dotyk
    • Niektoré časti z lesklých materiálov
    • predná nálepka GX - nemusela by tam byť
    • malá podpierka pre zápästie
    • niekedy až moc oslňujúce predné led.
    • lokalizácia - CZ aj SK v kope
    • Niekto by uvítal radšej jednoduchšie podsvietenie jednej farby
    • Nepodsvietené multimediálne tlačidlá

Veľmi pekná klávesnica určená či už na hranie alebo aj na bežnú prácu. Mne osobne sa páčila hlavne preto že má podsvietenie, prijateľnú cenu, veľký shift aj Enter, multimediálne tlačidla.
    A čo sa mi na nej nepáči? osobne by som uvítal radšej namiesto predných oslňujúcich led väčšiu podpierku zápästia.
    Klávesnicu síce môžete prepnúť do 4 režimov intenzity podsvietenia ale nejde vypnúť samostatne predné led (modré) takže buď klávesnica nesvieti vôbec alebo vám predné ledky oslňujú stôl. Ja som si na to už zvykol takže mi to už neprekáža, no niekomu to môže robiť problém.
    Ku klávesnici nedostanete zvlášť tlačidlá pre SK lokalizáciu ako to bývalo zvykom, táto je multi, takže tu nájdete napr. symbol "ľ" a "ě" vedľa seba. zo začiatku je to trošku mätúce ale taktiež som si na to zvykol, len je to mierne neprehľadné. = zbytočne veľa symbolov.

Chcel by som ešte upozorniť na to že síce je napísane v popisku klávesnice "Podsvietenie: 4 režimy v 7 farbách s nastaviteľnou intenzitou jasu"
    Áno klávesnica má síce sedem farieb ale naraz, teda nečakajte že si nastavíte klávesnicu napr. na modro alebo zeleno..
    Klávesnica svieti presne tak ako na obrázku, teda možno ešte krajšie ale farby sa nemenia.

Myslím že ale že tie nedostatky sa vzhľadom na cenu dajú akceptovať a časom si na väčšinu zvyknete.
    Ani neviem či daná klávesnica má momentálne nejakú konkurenciu (cena/kvalita/funkčnosť), potom ešte možno Connect It CI-218.
    Osobne som ale radšej zvolil Genius - dobré predošlé skúsenosti so značkou

Mám ju už cca pol roka a zatiaľ veľká spokojnosť,

• TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2016, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľ...

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , zakúpené v chillax

• Vsetko je ok.

• - Zdvih a nerovnomerná výška kláves
    • - hlučnosť
    • - na hry nepoužiteľna ale aj písanie nevhodna

Nakoľko som vášnivý hráč ktorý ročne zoderie jednu klávesnicu povačšine urobím dieru do plastu alebo odíde gumova časť, prederie sa , tak túto ja na hranie vôbec neoporúčam. Dôvodom je zle podsvietenie, veľmi zly zvuk stisku kláves a taktiež výška zdvih. uveril som recenziám a naletel som, myslel som si že nájdem niečo lepšie ako tú čo používam. dohužiaľ, bola to zlá voľba, jednoducho sklamanie. tie kladné recenzie nemôžu byť od hráčov, ktorý pravidelne hrajú akčné hry (alebo píšu) ktoré sú náročne na počet a hlavne na rýchlosť stisku, to je pre mňa osobne najdôležitejšie. čiže rýchlosť, tým pádom zdvih ale aj hučnosť a podvietenie je pre mňa osobne veľkým sklamaním. výrobok neodporúčam. ostatne recenzie fakt nechápem. Osobne používam klávesnice len typu slim star , nízky zdvih, ale genius má aj slim star klávesnice stále vysoký zdvih

Výborna