Hama Casano 53813

• patri k tichsim klavesniciam
    • nizke klavesy
    • nizka cena
    • pripada mi, ze klavesy treba stlacat vacsou silou
    • klavesnica sa lahko prehyba a pri pisani stred klavesnice klopka o stol v mieste medzernika
    • mam pocit, ze po tyzdni sa mierne osuchali niektore pismenka, mozno to tak uz bolo od zaciatku, neviem.
  • , zakúpené v NAY Elektrodom

Podsvietenie
Lokalizácia
české
Mechanické

Klávesnica Hama Casano čierna je elegantná štíhla klávesnica pre jednoduché a rýchle zadávanie údajov do PC alebo notebooku.

Má minimálne rozmery, plnohodnotné rozloženie kláves a nastaviteľnú výšku klávesnice.

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Design(jen z dálky)
    • Docela příjemné nízké zdvihy
    • Rychle se mi na ní píše
    • Cena/výkon
    • Častější překlikávání se
    • Každá klávesa má trochu jiný odstín černé
    • Levný plast jak z bakelitu z trabanta(vizuálně)
    • Nemá žádné zkratky např. Pro hlasitost

Pro nenáročné co chtějí levnou a příjemně vypadající klávesnici s kabelem.

• tichá a šikovná klávesnica, nesklamala

• slim
    • pohodlné stláčanie
    • tichá
    • ohybná/slabý materiál
    • tlačítka sa rýchlejšie vyklikajú(pri 1 z 2 som vyklikal 2 tlačítka hra osu)

Vybral som si ju už 3x kvôli tomu ako je pohodlná a chcel som niečo čo by sa trochu priblížilo kapacitnej klávesnici. 2x čo som ju pokazil tak som na nu nalial dosť vody (niekoľko krát) až raz prestala ísť(samozrejme), to že boli 2 tlačítka vyklikané nebol až taký problém. Lepšiu slim by ste možno našli za cenu nad 20€

• , zakúpené v INGRAM

• cena, tichost, tenkost
    • nic
  • , zakúpené v Alza.sk

príjemná

• Ticha (klavesy maju tupy zvuk, nie ostry a hlucny)
    • Viac-jazycna (SK, CZ, EN) Great!!!
    • Numericka klavesnica
    • Kompaktne rozmery
    • Kablova, USB
    • Nizky zdvih klaves, nizky (relativne) profil
    • Velky Enter, Velky pravy shift,
    • Extra klavesa vedla laveho shiftu.
    • LACNA!
    • Mohla by byt este nizsia

Hladal som klavesnicu na programovanie. Presiel som si niekolkymi, uz som myslel ze budem kupovat od applu :/
    - niektore boli hlucne,
    - niektore mali zle rozlozenie
    - niektore mali potlac ktora nevydrzala

Ked tu zrazu som kupil tuto na vypredaju. Vyborna!!! Na kancelarske ucely a programovanie idealna. Dovolim si povedat ze aj pre nenarocneho hraca.

Keby ju mali prestat vyrabat, tak radsej si kupim 3 do zasoby. :D

• - rvé po rozbalení a vyskúšaní, je neskutočne tichá, dočasná stará klávesnica od chicony s vystúpenými klávesami v porovnaní s touto vydávala zvuky ako zbíjačka :)
    • - aj ked nemá žiadne tlačdlá na priame funkcie, splňa uplne všetko
    • - ľahká
    • - menšie rozmery
    • - dvojjazyčnosť cz & sk trocha metie, ale predsa len je fajn tam mať oboje ako vôbec žiadne, treba si len zvyknuť
    • - spodné výklopné nôžky sú troška labilnejšie, pri pritlačení v strede na klávesnicu sa ohýba celá, ale nik predsa nebude po nej skákať :) čiže v norme

- kupovala som ju hlavne kvôli designu, lebo predošlá klávesnica mala ploché tlačítka, ale obliala som ju kávou (už to po 3 káve a aj dôkladnom vyčistení nerozchodila), preto k pc som použila starú asi 8r. klávesnicu, ktorá mala ie teraz uplne všade používané veľké tučné a vysoké tlačidlá na ktorých ja neviem písať, lebo som si odvykla ked som používala posledných pár rokov len notebook, zaťiaľ všetko píše a môžem túto klávesnicu jednoznačne odporučiť, najmä ak používate vac notebook a ste zvyknutý na iní druh kláves, táto vám dopraje rovnako dobré písanie aj na stolovom pc :)

• , zakúpené v Alza.sk

• ticha v noci ked človek piše na počitači
    • nevidim niake nedostatki aspon zatial

ticha v noci ked človek piše na počitači,nevidim njiake nedostatki aspon zatial