Logitech G213 Prodigy Gaming Keyboard 920-008093

Herné
Podsvietenie
Lokalizácia
americké

• Kvalitná herná klávesnica, zatiaľ ju mám len krátko, ale všetko funguje na 100%
  • , zakúpené v PGS.sk

Herné
Podsvietenie
Lokalizácia
americké

klávesnica • QWRETY + numerická klávesnica • RGB podsvietenie • odolná proti poliatiu • opierka zápästia • polohovacie nôžky • multimediálne prvky • prispôsobenie pomocou Logitech Gaming Software • USB konektor

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Kvalitná značka ,pekne podsvietená z vypínaním.
    • Nekvalitný zmetok na ktorom Logitech príde o svoju reputáciu.

Dostal som ju od syna pod stromček ,veľmi som sa jej tešil až kým som nezistil že nejde písmeno .Pozrel som na recenziu na Alze kde bola zakúpená .....a veľa ľudí má rovnaký problém z klávesami alebo ich membránou.

• , zakúpené v PGS.sk

• Kvalita
    • Podsvietenie
  • , zakúpené v Gigastore

• produkt spĺňa všetky požiadavky

• dobre podsvietenie, hrube znaky, pekne viditelne aj ked je svetlo vypnute
    • relativne ticha (ovela viac ako mechanicke spinace)
    • idealna na hranie

pacil by sa mi odpojitelny kabel od klavesnice a hlavne odnimatelna opierka. ta je tvrda plastova a radsej by som si prilozil vlastnu s pamatovou penou

• celkovy feel z klavesnice je ok
    • integrovana opierka zapastia
    • rozlozenie klaves, velky/maly enter je nahodny
    • pre niekoho integrovana opierka zapastia (neda sa odpojit)
    • klavesnica ma len jedno tlacitko na ovladanie podsvietenia, da sa len vypnut/zapnut. Customizacia len cez LGS SW
    • len jedna uroven jasu (ale je celkom dobre zvolena, takze to neni az taky problem)
    • mat rozne rozlozenie klaves pod jednym PN je ozaj hlupost, gratulujem Logitech

Mal som na porovnanie aj Corsair K55 a G213 ma lepsi feel, ale je o nieco malo hlucnejsia (ale ani zdaleka nie az tak ako to znie v yt videach)
    G213 by som si nechal keby Logitech nemal pod jednym product cislom (US verzia) nahodne velky alebo maly enter. Moja prisla s velkym (napriek tomu ze vsade na obrazkoch aj na krabici je maly). Zial mall.sk mi ju uz nevedel vymenit kedze bola vo vypredaji a vsetko sa im minulo, plus nebola garancia ze nova by vobec mala maly enter...
    Absolutne stupidne riesenie Logitechu…

Ak vam nie je jedno aky enter ma klavesnica urcite neodporucam vobec zvazovat G213 kedze je to loteria, predpokladam ze rovnaky problem budu mat aj ine Logitech modely...

• , zakúpené v BScom s.r.o.

• nastavitelne podsvietenie cez logitech utilitu. nemusite z toho mat diskoteku.
    • multimedia tlacitka
    • build kvalita
    • usb kabel ma lahko identifikovatelnu koncovku(uzitocne ak mate vela usb kablov)
    • braided kabel - je to potiahnuty ochrannym obalom, takze sa tak skoro neposkodi
    • klavesy maju neporovnatelne lepsiu odozvu/feedback oproti lacnejsim klavesniciam
    • pre mna ziadne neodstatky
    • niekomu sa nemusi pacit, ze opierka na zapastie nie je oddelitelna. ja v tom problem nevidim lebo je pohodlna
  • , zakúpené v MADER

• pôsobí luxusne
    • príjemne sa píše
    • multimediálne tlačidlá fungujú spoľahlivo
    • Skontroluj si jazyk klávesnice
  • , zakúpené v Extreme Digital zRt

Dizajnovo pekná a nie veľká, kvalitné tlačítka, sú aj tiché a krásne podsvietené s voľbou farby.