Microsoft Wired Keyboard 600 ANB-00020

klávesnica • odolná proti poliatiu • numerická časť • port USB • Plug and Play • multimediálne klávesy...
Garantovaný nákup z Originalky.cz

Mechanické

• , zakúpené v EDIS

• kvalitne klavesy, dobry sklon
    • skoda, ze neexistuje aj s vysokym enterom

• Nizky zdvih, spolahliva odozva, idealny sklon, prijemna zvukova odzva, funkcne klavesy, atd.
    • Mohla mat dvojriadkovy enter

Osobne som velmi spokojny, klavesnica mi vyborne sluzi pri programovani, ked mam notebook v docku. Odporucam.

v pohode

• Vzhlad
    • Mensi zdvih tlacidiel
    • Pridavne tlacidla
    • ENTER je ochudobneny o svoju hornu cast
    • Niektoré tlacidla majú CZ popis

S klavesnicou Microsoft Keyboard 600 som nadmieru spokojny. Hned po kupe ma zarazilo tlacidlo ENTER ktore ma mensiu plochu ako na mojej starej klavesnici, na ktorej som prave za hornu cast enteru tlacidlo stlacal. Naopak potesilo ma tlacidlo na otvorenie kalkulacky ktore vie nesmierne usetrit cas. Neda mi nespomenut ani tlacidla na upravu hlasitosti (prípadne jej uplneho utlmu) ci tlacidla Hraj/pauza. Ako ste si vsimli, cela plocha klavesnice je v tvare vlnky. Nie je to len dizajnovy prvok, ale hlavne sprijemnuje pisanie. Na zaciatku som mal presne opacny dojem no teraz je ta fakt o niecom inom. Klavesnica ma aj klapky na vyzdvihnutie, no tie radsej nepouzivam kedze pri pripadnom rozculeni pri hrani Counter-Strike-a by nedopadli prave najlepsie. Mozem ju len vrelo odporucit.