Thermaltake eSPORTS Challenger Ultimate KB-CHU003CZ

Super-herná klávesnica so svetelnými efektmi pre pravú hernú atmosféru a chladením rúk. Meniteľné farebné podsvietenie, až 256 farieb s nastavením Macro prvkom.  Technické...
Doprava 3,9 €,Do 3 dní

• Podsvietena klavesnica
    • Dizajn
    • Jednoducha manipulacia
    • Da sa vypnut Tt logo bez problemov
    • Staci iba raz sa pohrat s nastaveniami a netreba sa o nic dalsieho starat.
    • Neskusal som audio z klavesnice --> Neviem posudit
    • Akurat zvyknut si na rozlozenie F tlacitok, nakolko su tesne vedla seba spolocne aj s multimedialnymi tlacitkami. Radsej mam medzeri medzi ne.
    • Hlavne ESC je taktiez tesne vedla F1
    • Makro som neskusal --> Neviem posudit

Velmi dobre sa mi s nou pracuje a na hranie hier uplne postaci. Vetracik docela pouzivam a osobne som rad, ked je takyto mensieho typu, nakolko z vacsieho by mi strnula ruka. Klasicka klavesnicami s nejakymi tymi features. Mne islo hlavne o dizajn a to, ze je podsvietena. Tato momentalne vyhrala.

• , zakúpené v talkive

• totalne krasna klavesnica,vela moznosti,klavesnica je podsvietena cela,a nie len tlacitka,ako u ostatnych klavesniciach,mozete si tam nastavit tri varianti podsvietenia+podsvietenie moze mat hocijaku farbu(256 farieb),vzhlad,konstrukcia,velkost,male tlacitka tym myslim ze nemusite stlacit tlacitko velmi hlboko,ale reaguje prakticky hned.
    • logo TT sa vypina dost "divne".

stoutou klavesnicou som velmi spokojny,keby sa mi pokazila,asi by som ju kupil znova.
    P.S.tato klavesnica vyhrala prve miesto v najlepsich hrackskych klavesniciach.

Typ rozhraní
káblové
Herné
Podsvietenie
Lokalizácia
české
Počet multimediálnych kláves

Meniteľné farebné podsvietenie, až 256 farieb s nastavením Macro prvkom.

Technické parametre:

• Živostnosť kláves: 10 Millions
  • Dĺžka kábla: 2m
  • Rozmery (DxŠxV): 505x 195x 27mm

Chladenie rúk:

• Počet otáčok ventilátora: 6,000 RPM(±15%)
  • Max. prietok vzduchu: 2.7CFM

• Podsvietena klavesnica
    • Dizajn
    • Jednoducha manipulacia
    • Da sa vypnut Tt logo bez problemov
    • Staci iba raz sa pohrat s nastaveniami a netreba sa o nic dalsieho starat.
    • Neskusal som audio z klavesnice --> Neviem posudit
    • Hlavne ESC je taktiez tesne vedla F1
    • Makro som neskusal --> Neviem posudit

• , zakúpené v talkive

• logo TT sa vypina dost "divne".

P.S.tato klavesnica vyhrala prve miesto v najlepsich hrackskych klavesniciach.