Trust Veza Wireless Touchpad Keyboard 21267

Mechanické
S touchpadom
Pre Smart TV

• Vyhovuje
    • Tlačítka na ovládanie hlasitosti nereagujú. Ale na to používam diaľkový ovládač.
  • , zakúpené v OKAY.sk

• Ja som si klávesnicu kúpil kvôli smart TV (Samsung) a chvalabohu spolu komunikujú, takže u mňa spokojnosť
    • České a slovenské rozloženie klávesov je veľké plus
    • funguje aj keď nemierim priamo na TV
    • Dobrý pomer cena / kvalita
    • Tlačidlá ovládania hlasitosti na klávesnici nefungujú (iba pri windowse), ale to nie je nič zásadné. Prosto použijem na ovl. hlasitosti diaľkový ovládač od TV

Ja som si klávesnicu kúpil kvôli smart TV (Samsung) a chvalabohu spolu komunikujú, takže u mňa spokojnosť.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

české
Mechanické
S touchpadom
Pre Smart TV

Univerzálna multimediálna bezdrôtová klávesnica Trust Veza disponuje rozmerným touchpadom, vďaka ktorému môžete pohodlne ovládať napr. Smart TV, notebook, PC alebo hernú konzolu. Prehliadanie internetu, písanie statusov na sociálne siete i posielanie e-mailov - všetko pohodlne a ľahko vďaka klávesnici v plnej veľkosti pre komfortné písanie. Zároveň je ale kompaktná a ľahká. Kompatibilná je s mnohými operačnými systémami a vďaka technológii Plug & Play ju dokáže zapojiť naozaj každý.

• Vyhovuje

• České a slovenské rozloženie klávesov je veľké plus
    • funguje aj keď nemierim priamo na TV
    • Dobrý pomer cena / kvalita

• dosah, mala velkost,

ziadnych 10 metrov dosah. klavesnica uz po metri vynechava a po cca 1,5m uz nereaguje vobec. haptika skor pripomina obrandigovany cinsky vyrobok

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• malá šikovná klávesnica