Yenkee Trim YKB 2000 CSBK

Yenkee YKB 2000 CSBK - CZ/SK Ak nepoužívate iba notebook, nezaobídete sa bez klasickej klávesnice na pc. Lepšie rozloženie kláves a lepšia ergonómia je jednoznačná výhoda...
Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Na sklade • 1 variant3,5 €90 % • 8 170 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,59 €84 % • 196 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma88 % • 301 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 84 298 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €98 % • 495 recenziíĎalšie informácie

• Vstavaná batéria
    • Nízke klávesy
    • Kovové prevedenie
    • Malý enter

Klavesnica má pekný dizajn, kovové prevedenie a nabija sa cez kabel, netreba kupovat baterky. Vadi mi len maly enter a klavesa nad nim.

• , zakúpené v planeo.sk

• rozmer
    • dizajn
    • nabijateľnosť
    • stabilná
    • Chýba mi indikátor stavu batérie.

Bielu klávesnicu som vyberala/kupovala kvôli dizajnu a nabijateľnosti na predajni a za pár dní som už objednávala aj druhú pre kolegyňu :D

Chýba mi indikátor stavu batérie.

• super

Typ rozhraní
bezdrôtové
Lokalizácia
české
Apple kompatibilný

Yenkee YKB 2000 CSBK - CZ/SK

Ak nepoužívate iba notebook, nezaobídete sa bez klasickej klávesnice na pc. Lepšie rozloženie kláves a lepšia ergonómia je jednoznačná výhoda. Hneď na začiatku budete hľadať správny model podľa určenia. Yenkee YKB 2000 CSBK - CZ/SK je klávesnica kancelárska. Klávesnica Yenkee sa hodí proste na všetko, takže je vhodnou voľbou na prácu, pre školákov a aj v prípade, keď si vystačíte so základnými funkciami.

Základné rysy klávesnice Yenkee YKB 2000 CSBK - CZ/SK

• Multimediálne klávesy na naozaj jednoduché pretáčanie alebo pozastavenie muziky
  • Tvar tlačidla Enter je jednoriadkový

• rozmer
    • dizajn
    • nabijateľnosť
    • stabilná
    • Chýba mi indikátor stavu batérie.

Chýba mi indikátor stavu batérie.

• super

• Full ;-)

super

• Slim vyhotovenie
    • Kovová
    • Bez kábla
    • Multimediálna
    • Výborná životnosť na jedno nabitie
    • Zatiaľ som nenašiel